Decolori

ozdabiamy wspomnienia

Starosłowiańska przygoda

Gdy rok temu zadzwoniła do nas przyszła Pani Młoda i poprosiła o spotkanie w sprawie wystroju sali na wesele, żadna z nas nie spodziewała się, że czeka nas przygoda godna niejednej starosłowiańskiej baśni. Sezon weselny oficjalnie rozpoczął się dla nas w miniony weekend, a zaczęłyśmy go od dekoracji weselnej właśnie w tym klimacie. Nie ukrywamy, że każdy  kto zobaczył rezultaty naszej pracy był bardzo zaskoczony, a to wszystko za sprawą nietypowych jak na tą okoliczność i porę roku elementów.

***

Przede wszystkim miało być kolorowo, a efekt ten udało się uzyskać dzięki wstążkom w różnych odcieniach, serwetkom oraz materiałom.  Większość kompozycji wykonana była z suszu ( a jeśli przyjrzycie się zdjęciom to zauważycie, że te na stołach umieszczone zostały w koszyczkach do wypieków chleba), jedynie stół prezydialny posiadał dekorację z kwiatów żywych, które zostały również użyte do wykonania wianka, bukietu ślubnego oraz kompozycji umieszczonych w kościele.  Ciekawym pomysłem było także wykonanie kompozycji kwiatowych w rogach mających wymiar symboliczny.

***

Elementy dekoracyjne na sali to przede wszystkim słomiane wianki wykorzystane do ozdobienia sufitu oraz filarów, kostki słomy czy też różnego rodzaju gliniane pojemniki. Stół z fontanną czekoladową, alkoholową, kawą i herbatą czy barek z różnego rodzaju trunkami, to pomysł Pary Młodej i musimy przyznać, że jak zwykle każdy z nich sprawdził się w stu procentach.

***

Oryginalnym i dość nietypowym pomysłem był stolik na szampana wykonany z tragacza.

***

Jako firma dekoratorska staramy się, aby każda dekoracja posiadała swój wyjątkowy charakter, natomiast  mamy nadzieję, że w przyszłości będziemy mogły wykonać niejedną dekorację odbiegającą od wszelkich panujących kanonów i trendów, tak jak miało to miejsce podczas tego wesela.

***

Zachęcamy  Was do odwiedzenia naszej galerii i zapoznania się z pozostałymi zdjęciami z tego jakże nieszablonowego wystroju. Osoby zainteresowane naszymi usługami  zachęcamy do wejścia w zakładkę oferta , a w razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt poprzez facebooka, maila lub telefonicznie.

Pozdrawiamy i życzymy udanej majówki 🙂

Zespół Decolori

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *