Decolori

ozdabiamy wspomnienia

Brzoza w roli głównej

Trendy światowe powoli odchodzą od dotychczas dominującego stylu rustykalnego, aczkolwiek nadal urzeka on swoją naturalnością i subtelnością podkreślającą romantyczny klimat wesel. Jednak kiedy nie mamy do dyspozycji sali typowo rustykalnej dobrze jest nadać jej nieco elegancji. Aby uzyskać oczekiwany efekt musiałyśmy stanąć na wysokości zadania i wyszukać elementy odpowiadające Parze Młodej, jak również adekwatne do sali przez nich wybranej. Tym razem postawiłyśmy na dekoracje wykonane z naturalnej brzozy, która oczyszczona z kory lub delikatnie pomalowana białą farbą okazała się idealnym rozwiązaniem. Z brzozy zostały wykonane między innymi świeczniki na stoły, stojaki na kompozycje czy też rama na listę gości.

Kościół, w którym odbywał się ślub stroiłyśmy już wielokrotnie, więc nie raz mieliście okazję zobaczyć go w aranżacji przez nas wykonanej. Chcąc podkreślić styl rustykalny użyłyśmy jutowych wstążek połączonych z białą koronką oraz gipsówki użytej również w dodatkach kwiatowych Pani Młodej oraz świadków.

Bukiet ślubny wybrany przez Panią Młodą był bardzo naturalny, mimo iż użyłyśmy różnego rodzaju białych kwiatów, to głównym elementem zostały zielone liście eukaliptusa oraz przetacznika.

Samochód przewożący Parę Młodą był zdecydowanie nowoczesny 🙂 stąd też jego dekoracja nieco odbiegała od wybranego stylu rustykalnego. Na życzenie Pani Młodej użyłyśmy delikatnych kolorów oraz wykorzystałyśmy motyw motylków.

Na koniec prezentujemy Wam nowego członka naszej ekipy, który pomagał nam w sobotni poranek przy dekoracji samochodu 🙂

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *