Decolori

ozdabiamy wspomnienia

Love story

Kochamy ozdabiać wspomnienia naszych klientów, tworzyć dla nich z pasją oryginalne i niepowtarzalne dekoracje, zazwyczaj mamy mnóstwo pomysłów, które później należy skrupulatnie okroić do tych najlepszych, idealnie komponujących się z całością wystroju. Poniższa fotorelacja była jednak dla nas podwójnym wyzwaniem, ponieważ wykonywałyśmy ją dla siebie, a co za tym idzie do końca nie byłyśmy pewne co i jak chcemy zrobić 😉

Jedyne co wiedziałam jako (jeszcze) Panna Młoda, był fakt, że koniecznie musi być jak najwięcej elementów stylu rustykalnego, połączonego z pastelowymi kwiatami i delikatnymi koronkami. Koncepcje potrafiły zmieniać się z minuty na minutę, więc pracy było co nie miara, ale jak patrzę na te zdjęcia, to jestem w 100% pewna, że wszystko udało się wykonać tak, jak sobie wymarzyłam. Zapraszam więc do zapoznania się z naszym “Love Story”.

Zacznę może od samochodu, którym mieliśmy okazję jechać w dniu ślubu. Historia dość ciekawa, ponieważ tydzień przed uroczystością z Mercedesa klasy S zamieniłam go na zabytkową Warszawę, ale na szczęście Pan Młody jakoś to zniósł ;p Tego typu auta nie wymagają wielu dodatkowych ozdób, poza tym dekoracja musiała być dość łatwa w montażu, więc postawiłyśmy na ozdobne tabliczki oraz naturalną girlandę z przodu i z tyłu samochodu.


Mimo ciągłych zmian w podjęciu decyzji, co do dekoracji kwiatowych jednego byłam pewna, a mianowicie nie mogło zabraknąć w nich delikatnej i subtelnej róży gałązkowej, hortensji oraz piwonii. Na szczęście przed weselem kwiaty te były dostępne, dlatego też mogły zostać użyte w dekoracjach.

 

Tak prezentowała się dekoracja kościoła. Kompozycje zostały wykonane w szklanych wazonach, a na ławkach umieściłyśmy jedynie biały woal oraz subtelne wianki z ruskusa ozdobione wstążkami w pastelowych odcieniach szarości i różu.

Bukiet ślubny i wianek otrzymałam w dniu ślubu i do końca nie wiedziałam jak będzie wyglądał (miałyśmy jedynie ogólną koncepcję na ich wykonanie, a reszta była niespodzianką), jednak okazało się, że zachwycił nie tylko mnie, ale również spore grono naszych gości. Rozpuszczone włosy do sesji plenerowej wymagały wykonania nieco innego wianka, a sesja późną jesienią sprawiła, że bukiet również nieco się różnił, ale nie lubimy nudy, więc z chęcią stworzyłyśmy coś innego 😉 .

 

Bukiet ślubny i wianek w dniu ślubu.

Bukiet ślubny i wianek na sesji plenerowej.

 

Sala weselna, którą wybraliśmy nie do końca wpisywała się w klimat stylu rustykalnego –  ale dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Dzięki zaangażowaniu kilku osób z naszej rodziny udało się wszystko wykonać.

 

W dekoracji “love story” zostały użyte drewniane skrzynki, plastry, słoiki, koronkowe wstążki, co z pewnością nadało sali charakteru rustykalnego.

 

Chcąc nieco przysłonić barek znajdujący się za stołem prezydialnym Pary Młodej, użyłyśmy białych woali i zielonych gałęzi Plumosusa (znanego jako Asparagus/Szparag pierzasty), co było strzałem w dziesiątkę, ponieważ kolejka do barmana nigdy się nie zmniejszała 😉

 

Na stołach postanowiłyśmy umieścić drewniany plaster, na którym zostały umieszczone kwiaty i świeca. Dla gości jako podziękowanie wybraliśmy miody z lokalnej pasieki, a dzięki samodzielnemu wykonaniu i udekorowaniu słoiczków stanowiły one kolejny dodatek wystroju. Z kolei numery stołów napisaliśmy kredą na tabliczkach pomalowanych specjalną farbą (tego typu tabliczki pojawią się również na kolejnych zdjęciach).

 

Słodki bufet był naszym kolejnym marzeniem. Smakołyki częściowo zamówiłyśmy, ale także wykorzystałam do tego kulinarne umiejętności członków mojej rodziny.

 

Dekoracja przed salą została wykonana w formie drogowskazów.

 

Nie ukrywam, że pomysł na tę dekorację zaczerpnęłam z Internetu :p

 

Pomysłów na księgę gości jest coraz więcej, ja swoją wykonałam samodzielnie z ramy zakupionej w Ikei oraz przy użyciu drewnianych serduszek. Całość wystarczyło jedynie pomalować 🙂

 

Taka rama z pewnością jest świetną pamiątką.

 

Mam nadzieję, że dotrwaliście do końca, a jeśli spodobało Wam się chociaż troszeczkę to zapraszam do odwiedzenia naszej galerii, gdzie znajdziecie więcej zdjęć z powyższej dekoracji, jak i innych wystrojów sal weselnych i kościołów.

Zdjęcia zostały wykonane przez profesjonalną firmę fotograficzną AnnArt Studio  z Jastrzębia-Zdroju, której serdecznie dziękujemy za uwiecznienie najlepszych momentów z tego jakże ważnego dla nas dnia, a także za możliwość udostępnienia ich dla naszych potrzeb 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *