Decolori

ozdabiamy wspomnienia

Wesele w stylu rustykalnym

Subtelne koronkowe wstążki, juta, zdobione słoiki, a przede wszystkim naturalne, drewniane plastry, to wszystko może określać tylko jeden z trendów aranżacji weselnych, jakim jest styl rustykalny, w którym osobiście jesteśmy zakochane.

Dekoracja weselna Moniki i Michała została wykonana właśnie w tym klimacie. Wykorzystałyśmy tutaj wiele jego akcentów, między innymi były to bieżniki z juty, dekoracje kwiatowe w słoikach i zielonych butelkach, koronkowe wstążki oraz spora ilość brzozowego drewna. Ten ostatni (mocno widoczny) akcent w połączeniu z zielonymi serwetkami oraz liśćmi dębu sprawił, iż cała aranżacja nabrała niepowtarzalnego charakteru.

dekoracja weselna w stylu rustykalnym

Do dekoracji kwiatowych użyłyśmy gipsówki, różnego rodzaju róż, gerberę, margaretki oraz zielone liście. Wszystko opierało się na pastelowej kolorystyce, a jedynym mocnym akcentem była amarantowa róża.

 

Gdy na weselu przewidziana jest duża ilość dzieci nie tylko warto zapewnić im dodatkowe atrakcje w formie animacji czy kącika z zabawkami , ale również można wyróżnić ich stolik dodatkowymi dekoracjami. Tym razem wykorzystaliśmy kolorowe balony z helem.

dekoracja stołu dla dzieci

Niektóre dekoracje typu DIY wykonane były zarówno przez nas, jak i przez samą Panią Młodą oraz jej rodzinę. Pracy przy udekorowaniu sali na większą ilość osób jest naprawdę dużo, jednak efekt ostateczny rekompensuje wszystkie nieprzespane noce i sprawa, że czujemy ogromną satysfakcję z wykonywanej pracy.

dekoracja wejścia w stylu rustykalnym

Bukiet Panny Młodej również nie mógł odbiegać od całości wystroju, a butonierki i bransoleta dla świadkowej w subtelny sposób oddawały klimat owej dekoracji.

bukiet ślubny w stylu rustykalnym

bransoleta dla świadkowej

butonierki dla Pana Młodego i świadka

Długo zastanawiałyśmy się w czym wykonać kompozycje kwiatowe w kościele, tak aby nawiązywały do stylu rustykalnego, ale nadal komponowały się z eleganckim wystrojem kościoła. Oczywiście każda nasza myśl zmierzała ciągle w tym samym kierunku, którym były pnie brzozy. Stąd też dekoracje na głównym ołtarzu, po bokach oraz za krzesłami Pary Młodej zostały wykonane w ten sposób. Ławki przystroiłyśmy białym woalem dodatkowo ozdobionym wstążkami z juty, koronki oraz białej atłasowej wstążki, do której przymocowana została róża.

dekoracja ślubna w kościele w stylu rustykalnym

 

 

Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi zdjęciami z powyższej dekoracji zamieszczonymi w naszej galerii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *